Про компанію

АБЕТОН - один з провідних виробників залізобетонних виробів і постачальник технічних рішень для будівництва підземних інженерних мереж і доріг.


Нашими основними продуктами є елементи каналізаційних та водопровідних мереж - залізобетонні труби, кільця та ​​резервуари, елементи тунелів - тюбінг та шахтний кріплення, теплових мереж - теплові камери, елементи поверхневого водовідведення з автомобільних доріг і ін.


За бажанням замовника, ми розробляємо і виготовляємо індивідуальні залізобетонні конструкції та вироби.


АБЕТОН має багатий досвід, який дає можливість нашому підприємству бути лідером в інноваціях, регулярно виводити на ринок нові технічні рішення і продукти. Для виконання поставлених цілей керівництвом ТОВ «АБЕТОН» підібраний кваліфікований штат співробітників, що складається з технічно-грамотних, цілеспрямованих та відповідальних людей.

Ми доставляємо продукцію автомобільним та з/д транспортом по всій території України. Багато провідних будівельників інженерних мереж, доріг, а також великі промислові підприємства оцінили переваги роботи з АБЕТОН.


Регулярні інвестиції в кадри і нове обладнання дають можливість нашому підприємству активно розвиватися, нарощувати виробничі потужності і покращувати якість продукції.

Завод ЗБВ АБЕТОН постійно розширює пропозиції для своїх клієнтів. У 2016 році ми освоїли виробництво товстостінних залізобетонних кілець діаметром 2м для будівництва оглядових колодязів глибиною до 20 метрів. Такі колодязі застосовуються для безтраншейної прокладки трубопроводів методом штольньвого проходження.

Звернувшися до нас, Ви зможете отримати технічну консультацію, дізнатися докладніше про нашу продукцію і замовити її.


Щиро Дякую!

Микола Хотяінцев

Генеральний директор

Rambler's Top100